Nimrodsvrienden

Regio's

Argenteau

Bocholt

Genk

Lanaken

Tongeren

Waanrode

Zolder

Bocholt

Goolderheide Bosstraat 1 3590 Bocholt

Zondagvoormiddag begin maart
Van Erum Gerard
089 466907 0486309224
gerard.van.erum@telenet.be
Segers Jean-Pierre
0495209441
bwk.jpsegers@hotmail.be
cursisten melden zich de eerste zondag van maart en worden ingeschreven voor de cursus.

Lanaken

Voorzitter: Martens Martin
ondervoorzitter:Gobyn Jurgen  0475634095
jurgen.gobyn@gobo.eu
Penninmeester:
secretariaat:Smeets Maud  +31614060357 msia.smeets@gmail.com
verantwoordelijke africhting: Konings Elke 0495271738 elke.konings@hotmail.com
Communicatie & Marketing: Weusten Erik +31613725280 eric.weusten@hotmail.com
Meewerkende bestuursleden: Gilissen Hugo 089714901
Meijers Leo m.meijers@home.nl
Ploem Marc+32495548202 marc.ploem@telenet.be
Russo Guiseppe 0476770939 v.ellen@telenet.be
Africhting 1e jaars: Konings Elke
thewissen John:  john.thewissen@gmail.com
Africhting 2e jaars: Godschalk Maaike +31630011237 Maaike_Godschalk@hotmail.com

Waanrode

zaterdagnamiddag
Rijnrode
Instructeur:
Felix Lambert Rijnrode 68 3460 Bekkevoort(Assent)
Tel. 013 443311

  gsm  0477 44 34 92

lambertfelix@hotmail.com


Nimrodsvrienden behelst zeven regio's.

Deze hebben tot doel de jachthond te socialiseren en de jachteigenschappen te stimuleren.

Argenteau

Président-Voorzitter: José Moitroux 04/379 31 26 0475 36 64 32
Manager dressuur: Martin Martens
Africhter-Dressuur: Jean-Claude Deward 04 380 47 13 0473 70 00 51
Secretaris -sécretair: Anne Deward 04 3804713 0473 7000 51 anne_martin50@hotmail.com
Monitor: Jean Pierre Pinson
Helpers-aides: Pierre Darimont
Penningmeester-trésorier: Dominique Darimont 04 257 90 26 0477 634187 de ark van arigor
zondag voormiddag- dimanche matin: 9:00 -12:00
vanaf mei op woensdag-à partir de mai le mercredi :19:00 -21:00
rek:be93 0982 1088 2067
website http://www.nimrod-argenteau.be/index.php
de lessen worden gegeven in - les leçons sont données en: Argenteau domain La Julienne "Ponds Sainte-Julienne 4601"
de wedstrijd-le concour: rue Simonis 7 4130 Esneux


Genk

zaterdagvoormiddag 9.00 tot 12.00 start laatste zaterdag van februari
vanaf mei iedere woensdag 19:00 tot 21:00
Voorzitter: Guido Nijs   0495284892    guidonijs1@gmail.com
ondervoorzitter: ???????
Penningmeester: Bosmans Carine   0475503129
Secretariaat: Bussers Leon     0471930188

Bestuursleden: Doek Philo 475697298 philo.doek@gmail.com

Montforts John +31651213708

Brauns Jack: +31653168214

Tongeren


zondag voormiddag start begin maart
instructeur Jean-Marie Poismans hasseltsesteenweg 545 3700 Tongeren 0496 86 45 61
Vliermaalroot Ruitersportcentrum
rek: be81 9797 8480 9524 jachthonden Tongeren


Zolder

zondag voormiddag     Domein Bovy

Georges van Reppelen

kermtstraat 1  3510   kERMT-Hasselt

011 255147         0474 94 48 64

georges.vanreppelen@gmail.com

renevandenrijt@yahoo.com

Copyright © Alle rechten voorbehouden